Perspektywy - Mobilny informator dla maturzystów 2013

Mobilny Informator dla Maturzystów 2013 dostępny bezpłatnie w Google Play

Studio Mobilne Perspektywy udostępniło kolejny produkt. Tym razem jest to mobilna wersja najnowszej edycji renomowanego Informatora dla Maturzystów 2013. Aplikację można bezpłatnie pobrać w wersji na urządzenia z systemem Android.

Mobilny Informator dla Maturzystów 2013 to pierwsza na polskim rynku tego typu aplikacja, która zawiera w sobie pełny pakiet informacji umożliwiających Maturzystom dokonanie właściwego wyboru uczelni i studiów – kompletną bazę kierunków, wszystkich polskich uczelni i prowadzonych przez nie w nadchodzącym roku akademickim 2013/2014 studiów pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich (łącznie 5715 programów), wraz z obowiązującymi zasadami przyjęć.
Całość uzupełniona jest o zestaw artykułów poradniczych podzielony na trzy działy: „Wybieram studia”, „Jak dostać się na studia” i „Jak przeżyć pierwszy rok”.
Informator dostępny jest na platformie Google Play: play.google.com/store/apps/details
oraz pod adresem: www.perspektywy.pl/portal/index.php
Aplikacja działa pod kontrolą systemu Android w wersji od 2.1 wzwyż i nie wymaga połączenia z Internetem.