Studia w Anglii OXFORDON

Uczniowie klas maturalnych mieli dziś okazję uczestniczyć w interaktywnym spotkaniu z przedstawicielami StudiaWAnglii.pl , którzy przybliżyli maturzystom tajniki studiowania w Wielkiej Brytanii. Pierwsza część spotkania poświęcona była wyborowi kariery, a co tym idzie kierunku studiów. Prelegenci zachęcali do podejmowania wyzwań i studiowania kierunków, które są realizacją pasji młodego człowieka zgodnie z zasadą:

If you do what is hard, your life will be easy.

If you do what is easy, your life will be hard.
Młodzież dowiedziała się o realnych możliwościach studiowania w Wielkiej Brytanii.
„Spotkanie przedstawiło mi więcej możliwości studiowania i więcej perspektyw co do mojej przyszłości. Być może dzięki niemu zdecyduję się podążać za moją pasją.” mówi Martyna Chomicz z klasy III E.
„Spotkanie udowodniło nam jak wiele stoi przed nami możliwości, nie powinnismy obawiać się podejmowania szalonych wyzwań i spełniania marzeń. Bardzo podobał mi się ten wykład ponieważ był inny niż pozostałe - kreatywny, interesujący. Atmosfera była bardzo przyjemna, myślę że sporo osób wyciągnie z niego wnioski.” opowiada Aleksandra Żarczyńska z klasy III D.
http://studiawanglii.pl/