Zajęcia dodatkowe 2011/2012

Zajęcia dodatkowe dla gimnazjalistów:

 

nazwa koła nazwisko opiekuna
termin
Koła naukowe
Szkolne koło naukowe z biologii dla I klas K. Zarzeczna czwartek 13.30
Koło  j. angielskiego dla klasy IIIe J. Węgłowska piątek 7.10
Koło fizyczne J. Sutuła czwartek 13.40
Koło j. niemieckiego dla klasy Ic K. Lelujko wtorek 14.30 (co dwa tyg.)
Koło matematyczne M. Adryjanek piątek 13.30
Akademia Młodych Noblistów M. Bortnowska

poniedziałek 8.00

piątek 13.30

Akademia Młodych Noblistów D. Fabiańska

poniedziałek 13.30

środa 13.30

Koło chemiczne dla I klas B. Karolik środa 14.35
Koło chemiczne dla klasy IIIe B. Karolik poniedziałek 13.40
Koło matematyczne E. Aniszewska środa 15.00
Koła zainteresowań
Koło teatralne w j. angielskim

E. Powalska

J. Kurczewska

środa 13.40
Koło historyczne Z. Wielgolaski -
Koło biblioteczne E. Jaworska poniedziałek 13.40
Koło biologiczne dla III klas K. Zarzeczna poniedziałek 13.30
Koło komunikacyjne D. Andrzejewicz wtorek 15.20
Chór B. Marcinkiewicz poniedziałek 15.20
Łyżwiarstwo I. Borowiecki -
Koło polonistyczne dla klasy IId A. Sosnowska wtorek 8.00
Koło matematyczne dla III klas B. Dutkiewicz wtorek 8.00
Koło edukacji regionalnej E. Paprocka piątek 14.25
Koło j. niemieckiego dla klasy IIe E. Wronowska poniedziałek 7.10
Koło polonistyczne dla klas IIIc i IIf J. Kuchta

wtorek 13.40

środa 15.30

Koło religijno-biblijne A. Wawrzyniak wtorek 14.30
Koło Caritas K. Brzozowski czwartek 16.30
Poradnictwo pedagog.-psycholog. w ramach AMN A. Dobrzycka

czwartek 7.00

piątek 7.00

Fakultety

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

B. Walewski wtorek 12.35
Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego D. Fabiańska piątek 13.40
Przygotowanie do konkursu z j. angielskiego dla I i II klas J. Kurczewska czwartek 14.25
Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego E. Powalska piątek 12.40
Konsultacje z WOS-u dla III klas M. Nowosad czwartek 15.20
Konsultacje z j. polskiego dla klasy IIId M. Rydelek poniedziałek 10.55
Konsultacje z matematyki dla klasy IIIc M. Adryjanek poniedziałek 8.00
Konsultacje z j. polskiego dla klasy IIIc J. Kuchta czwartek 13.40
Fakultet z matematyki dla klasy IIIa B. Dutkiewicz poniedziałek 7.10
Konsultacje z historii dla klasy If, IId H. Wielgolaska środa 15.20
Konsultacje z chemii dla klas IIIc, IIId W. Tomaszewska -
Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego J. Borzymowska -
Konsultacje z historii Z. Krajnik -
Zajęcia sportowe M. Orzechowska -
SKS piłka siatkowa A. Pietrulewicz -
Piłka nożna P. Stoba -
Koło Caritas ks. M. Szczęsny -
Zajęcia wyrównawcze
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla I i II klas A. Grunau poniedziałek 13.40
Zajęcia wyrównawcze z chemii i bilogii A. Chaberek środa 14.25
Zajęcia wyrównacze z j. angielskiego dla I i II klas J. Rzeczkowska -
Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego dla I i II klas E. Wronowska poniedziałek 9.40
Zespół wyrównawczy z matematyki dla klas IIa, IIb, IId B. Dutkiewicz wtorek 15.30
Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla III klas A. Krupa czwartek 13.30
Zajęcia wyrównawcze M. Głowacka-Lulewicz -
Terapia pedagogiczna J. Piłat -
Zajhęcia wyrównawcze z matematyki dla Ib i IIC M. Jankowska wtorek 8.00