DKK o "Bransoletce" Ewy Nowak

Spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki (DKK) odbywają się, co miesiąc. Spotykamy się nieliczną grupą z bardzo sympatyczną bibliotekarką w Bibliotece Elbląskiej. Zwykle rozpoczynamy około 10:00 i dyskutujemy o przeczytanej lekturze około godziny. Przez cały czas panuje rodzinna atmosfera. Ostatnio omawialiśmy książkę Ewy Nowak „Bransoletka”, która opowiada o losach nastoletniej Weroniki.
Dziewczynę oszukał chłopak, przez co zmuszona została do wyjazdu na obóz teatralny. Bohaterka przeżywa mnóstwo intrygujących przygód. Cała fabuła jest bardzo ciekawa, jednakże styl pisania może być dla niektórych zbyt chaotyczny.
Na kolejnym spotkaniu (17 marca 2018r) będziemy omawiać książkę „Never Never” autorstwa Colleen Hoveer (autorki powieści „Hopeless)” i Terryn Fisher (autorki serii „Love me with Lies”). Serdecznie zapraszamy!