"Panteon Przedsiębiorczych" - znamy zwycięzców

Dnia 22.12.2009 odbył się finał konkursu „Panteon Przedsiębiorczych”. Zwycięzcami zostali uczniowie klasy IIIa : Michał Wilga, Kamila Kościuch, Mateusz Wojtyński, Wojciech Kniżewski i Ryszard Pietruszyński z grupy „Dokkan Dokkan Team”. Serdecznie gratulujemy !
Ponieżej zamieszczam szczegółową relację.

W finale konkursu „Panteon Przedsiębiorczych” startowało łącznie 7 najlepszych drużyn z klasy II e i III a. Zadaniem każdej grupy było przedstawienie jednej osoby, która według niej powinna zostać włączona do Panteonu Przedsiębiorczych. Pomysły były różne – Mutsuhito, Jan Wejchert, William Barron Hilton itd. Każda drużyna miała na swoją prezentację 7 min. Następnie komisja oceniła wszystkie występy i wydała werdykt.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna z klasy III a „Dokkan Dokkan Team”, w skład której wchodzili: Michał Wilga, Kamila Kościuch, Mateusz Wojtyński, Wojciech Kniżewski i Ryszard Pietruszyński.
Drugie miejsce zajęła również reprezentacja klasy III a „Zero Absolutne”Alicja Wierzbicka, Celina Łozowska, Martyna Haber oraz Michał Marczak.
Trzecie miejsce zajęła drużyna z klasy II e „Nie Pamiętam”Katarzyna Fischer, Małgorzata Markowska, Mirella Nojek oraz Barbara Piskorz.

Pozostali uczestnicy finału:
„Error” (II e) – Marta Andrzejewska, Dominika Kowalska, Ewelina Walas, Marcin Lipa, Krystian Zgiet
„Bez Nazwy” (II e) – Maciej Tyski, Michał Pacewski, Jakub Kuźmicki
„Sasy Trzy” (III a) – Emilia Walentynowicz, Agata Bubrowiecka, Sylwia Zaborowska
„Panteonki” (II e) – Monika Kisiel, Joanna Burdienko, Natalia Nowicka.

W organizacji konkursu pomagały Adrianna Slewa oraz Karolina Kostiów.

Nad całością czuwała pani Agnieszka Antoniuk-Rumak, która była organizatorką całego przedsięwzięcia.

Komisja:

Zwycięzcy:

Więcej zdjęć już wkrótce w galerii.

Na koniec jeszcze podziękowania od pani Agnieszki Antoniuk-Rumak za pomoc i aktywny udział w konkursie dla wszystkich członków Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości.