4 października - Światowy Dzień Zwierzaka - wolontariusze z 3b gimnazjum

Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Zwierzaka. Chcielibyśmy z tej okazji przedstawić listę wolontariuszy z 3b gimnazjum którzy współpracują z elbląskim schroniskiem dla bezdomnych zwierząt.

Oto oni - Nikola Glod, Zosia Wojtś, Amelia Szlendak, Amelia Mendalka, Ewa Czapiewska, Natalia Siedlecka, Miłosz Majkowski, Wiktoria Gąsak, Julia Snochowska, Amelia Jankowska, Sandra Giszczak, Maja Olkowska.Dołączyli do nas również Dominik Bohuszewicz oraz Anna Brodowska. W tym składzie będziemy działać na rzecz zwierząt, udzielać się w schronisku , co czynimy już od I klasy gimnazjum jednak dopiero teraz mogliśmy stać się pełnoprawnymi wolontariuszami. Dzięki jednemu z naszych spacerów w moim domu zamieszkał schroniskowy Kroperk (na zdjęciu z moim synem). Pomimo wielu obowiązków była to jedna z najlepszych decyzji - daliśmy dom i najlepszego małego przyjaciela potrzebującemu zwierzakowi. Jeżeli ktoś z Was zastanawia się nad posiadaniem zwierzaka, pamiętajcie, ADOPTUJCIE - NIE KUPUJCIE !!!

Opracowała

wychowawca klasy 3b gimnazjum

Joanna Rzeczkowska