Zaproszenie do Stowarzyszenia

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że we wrześniu 2010 r. rozpoczęło swoją działalność

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju edukacji dzieci i młodzieży „Jagiellończyk”.

Stowarzyszenie zrzesza rodziców, nauczycieli, uczniów i sympatyków Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Elblągu.

 

Jego głównym celem jest rozwijanie i propagowanie inicjatyw, postaw i działań sprzyjających rozwojowi szkolnemu i pozaszkolnemu dzieci i młodzieży. „Jagiellończyk” zamierza inicjować organizowanie różnych form wypoczynku naszym uczniom. Podejmie także działania zmierzające do pozyskania dodatkowych funduszy na wsparcie szkoły m.in. w remontach, zakupie pomocy dydaktycznych i fundowaniu stypendiów naukowych.

Zależy nam, by grono naszych przyjaciół zgromadzonych wokół idei Stowarzyszenia stale się powiększało . Zachęcamy więc wszystkich do związania się ze społecznością „Jagiellończyków” poprzez wypełnienie deklaracji członkowskiej i współpracę z nami.

Prezes Stowarzyszenia „Jagiellończyk”- Andrzej Korpacki

Dyrektor ZSO Nr2 w Elblągu – Agnieszka Jurewicz