Sekretariat:

Nauczyciele 2015/2016

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2:
Agnieszka Jurewicz


Wicedyrektorzy:
Agnieszka Antoniuk-Rumak
Renata Świąder


Pedagog szkolny liceum:
Alicja Dobrzycka


Pedagog szkolny gimnazjum:
Jolanta Piłat

Małgorzata Głowacka-Lulewicz


Psycholog szkolny:
Katarzyna Truszkowska


Biblioteka:
Edyta Andruszewska
Luiza Kaczyńska


Doradca zawodowy:
Luiza Kaczyńska


Religia:
ks. Marcin Szczęsny
Anna Wawrzyniak
ks. Bartosz Grzywiński
Krzysztof Chrobot


Język polski:
Ewa Adamowicz
Agnieszka Grunau
Anna Piwowarska
Małgorzata Rydelek
Anetta Sosnowska
Iwona Studzińska
Bogusław Walewski


Historia:
Elżbieta Paprocka
Zygfryd Krajnik
Zdzisław Wielgolaski
Wiedza o społeczeństwie:
Marek Nowosad
Zdzisław Wielgolaski


Język angielski:
Przemysław Barski Dagmara Fabiańska
Dorota Radomska
Anetta Krupa
Joanna Kurczewska
Katarzyna Ładna
Ewa Powalska
Joanna Rzeczkowska
Dominika Stawiarska
Anna Szuszkiewicz
Joanna Węgłowska
Katarzyna Zezula


Język francuski:

Michał Pawłowicz


Język niemiecki:
Edyta Wronowska

Katarzyna Lelujko


Język rosyjski:
Dorota Radomska
Iwona Traczewska-Kubiak


Język włoski:
Iwona Traczewska-Kubiak
Paweł Wilkus


Matematyka:
Magdalena Adryjanek
Ewa Aniszewska
Magdalena Bortnowska
Katarzyna Cybulska
Bożena Dutkiewicz
Elżbieta Żarkowska

Roman Grelewicz
Renata Świąder


Fizyka z astronomią:
Sylwester Kalinowski
Joanna Sutuła
Jacek Tomczak

Iwona Wojciechowska-Salamon


Chemia:
Barbara Karolik-Fijałkowska
Danuta Mazur
Dorota Wiśniewska
Sylwia Bortnowska

Paweł Banach

Agnieszka Lovrencic

Anna Nowocień


Biologia:
Danuta Mazur
Hanna Pietras
Dorota Wiśniewska
Katarzyna Zarzeczna


Geografia:
Joanna Borzymowska
Dorota Szocik


Wiedza o kulturze:
Agnieszka Jurewicz


Zajęcia Artystyczne:
Barbara Marcinkiewicz


Muzyka, plastyka:
Barbara Marcinkiewicz


Technika:
Dariusz Andrzejewicz


Informatyka:
Magdalena Bortnowska
Wojciech Dobrzycki
Dorota Wilk


Wychowanie fizyczne:
Ireneusz Borowiecki
Jacek Cybulski
Jolanta Jaroszewicz-Kulas
Regina Jurczak
Adam Matwiejczuk
Aleksandra Pietrulewicz
Wojciech Samulewski
Paweł Stoba
Janusz Sulkowski

Magdalena Orzechowska

 

Podstawy przedsiębiorczości:
Agnieszka Antoniuk-Rumak
Dorota Barcińska


Edukacja dla bezpieczeństwa:
Dorota Szocik
Grzegorz Uściński


Wychowanie do życia w rodzinie:
Edyta Andruszewska
Małgorzata Głowacka-Lulewicz


Rysunek architektoniczny
Katarzyna Smeja-Skulimowska

 

Nauczyciele 2012/2013

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2:
Agnieszka Jurewicz

Wicedyrektorzy:
Renata Świąder,
Agnieszka Antoniuk-Rumak

Pedagog szkolny:
Katarzyna Ładna
Jolanta Piłat

Psycholog szkolny:
Katarzyna Truszkowska

Biblioteka:
Edyta Andruszewska
Luiza Kaczyńska

Świetlica szkolna:
Małgorzata Głowacka-Lulewicz

Religia:
Krzysztof Brzozowski
Anna Wawrzyniak

Język polski:
Ewa Adamowicz
Agnieszka Grunau
Joanna Kuchta
Małgorzata Rydelek
Anetta Sosnowska
Iwona Studzińska
Bogusław Walewski

Historia:
Bożena Kocińska-Pietruczuk
Zygfryd Krajnik
Elżbieta Paprocka
Zdzisław Wielgolaski
Jarosław Gruzla

Wiedza o społeczeństwie:
Zygfryd Krajnik
Zdzisław Wielgolaski
Marek Nowosad

Język angielski:
Przemysław Barski
Dagmara Fabiańska
Joanna Kurczewska
Anetta Krupa
Katarzyna Ładna
Ewa Powalska
Joanna Rzeczkowska
Anna Szuszkiewicz
Joanna Węgłowska
Katarzyna Zezula
Hanna Godlewska
Paulina Weiss

Język francuski:
Katarzyna Wileńska

Język niemiecki:
Katarzyna Kozłowska
Katarzyna Lelujko
Edyta Wronowska

Język rosyjski:
Anna Adamowicz
Hanna Godlewska

Język włoski:
Małgorzata Kamińska
Paweł Wilkus

Matematyka:
Magdalena Adryjanek
Ewa Aniszewska
Magdalena Bortnowska
Bożena Dutkiewicz
Maria Jankowska

Fizyka z astronomią:
Sylwester Kalinowski
Joanna Sutuła
Jacek Tomczak

Chemia:
Barbara Karolik-Fijałkowska
Danuta Mazur
Dorota Wiśnewska


Biologia:
Danuta Mazur
Dorota Wiśniewska
Katarzyna Zarzeczna

Geografia:
Joanna Borzymowska

Sztuka:
Barbara Marcinkiewicz
Katarzyna Tomszewska

Muzyka:
Beata Antczak-Kozera

Plastyka:
Katarzyna Tomaszewska

Technika:
Dariusz Andrzejewicz

Technologia informatyczna:
Magdalena Bortnowska
Dorota Wilk

Wychowanie fizyczne:
Ireneusz Borowiecki
Regina Jurczak
Adam Matwiejczuk
Magdalena Orzechowska
Aleksandra Pietrulewicz
Paweł Stoba
Wojciech Samulewski
Małgorzata Sekulska
Jacek Cybulski

Edukacja dla bezpieczeństwa:
Marta Radzikowska


Doradztwo zawodowe:
Luiza Kaczyńska

Wychowanie do życia w rodzinie:
Edyta Andruszewska

 

Nauczyciele 2011/2012

 

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2:
Agnieszka Jurewicz
 
Wicedyrektorzy:
Renata Świąder,
Agnieszka Antoniuk-Rumak
 
Pedagog szkolny:
Katarzyna Ładna
Jolanta Piłat
 
Psycholog szkolny:
Katarzyna Truszkowska
 
Biblioteka:
Edyta Andruszewska
Luiza Kaczyńska
 
Świetlica szkolna:
Małgorzata Głowacka-Lulewicz
 
Religia:
Krzysztof Brzozowski
Anna Wawrzyniak

Etyka:
Hanna Wielgolaska
 
Język Polski:
Ewa Adamowicz
Agnieszka Grunau
Joanna Kuchta
Małgorzata Rydelek
Anetta Sosnowska
Iwona Studzińska
Bogusław Walewski

Historia:
Bożena Kocińska-Pietruczuk
Zygfryd Krajnik
Elżbieta Paprocka
Hanna Wielgolaska
Zdzisław Wielgolaski
 
Wiedza o Społeczeństwie:
Zygfryd Krajnik
Zdzisław Wielgolaski
Marek Nowosad
 
Język Angielski:
Przemysław Barski
Dagmara Fabiańska
Joanna Kurczewska
Anetta Krupa
Katarzyna Ładna
Ewa Powalska
Joanna Rzeczkowska
Anna Szuszkiewicz
Joanna Węgłowska
Katarzyna Zezula
 
Język Francuski:
Katarzyna Wileńska
 
Język Niemiecki:
Katarzyna Kozłowska
Katarzyna Lelujko
Edyta Wronowska
 
Język Rosyjski:
Anna Adamowicz
 
Język Włoski:
Małgorzata Kamińska
Paweł Wilkus
 
Matematyka:
Magdalena Adryjanek
Ewa Aniszewska
Magdalena Bortnowska
Bożena Dutkiewicz
Maria Jankowska
 
Fizyka z Astronomią:
Sylwester Kalinowski
Joanna Sutuła
Jacek Tomczak
 
Chemia:
Barbara Karolik-Fijałkowska
Danuta Mazur
Wanda Tomaszewska

Biologia:
Danuta Mazur
Ewa Roczkowska
Katarzyna Zarzeczna
 
Geografia:
Joanna Borzymowska
Dorota Szocik
 
Sztuka:
Barbara Marcinkiewicz
 
Muzyka:
Artur Olewniczak
 
Wiedza o Kulturze:
Barbara Marcinkiewicz
 
Plastyka:
Katarzyna Tomaszewska
 
Technika:
Dariusz Andrzejewicz
 
Technologia informatyczna:
Magdalena Bortnowska
Dorota Wilk
 
Wychowanie Fizyczne:
Ireneusz Borowiecki
Regina Jurczak
Adam Matwiejczuk
Magdalena Orzechowska
Aleksandra Pietrulewicz
Paweł Stoba
 
Edukacja dla Bezpieczeństwa:
Beata Pielech

Doradztwo Zawodowe:
Luiza Kaczyńska
 
Wychowanie do życia w rodzinie:
Edyta Andruszewska