Sport:

Obóz narciarsko-snowbordowy Szczawnica 2018

W dniach 20.01.18 - 28.01.18 uczniowie ZSO nr 2 oraz innych elbląskich szkół uczestniczyli w obozie narciarsko-snowboardowym w Szczawnicy. Opiekunami grupy byli Janusz Sulkowski oraz Katarzyna i Jacek Cybulscy.
Pogoda dopisywała, warunki na stokach były bardzo dobre, a posiłki wyśmienite.

Czytaj więcej...

Stop zwolnieniom z w-fu z Pawłem Nastulą

4 stycznia na terenie Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135 odbyła się akcja „Stop zwolnieniom z w-fu – spotkanie z mistrzem”. Owym mistrzem, z którym spotkała się młodzież naszej szkoły okazał się być Paweł Nastula – mistrz olimpijski w judo (Atlanta 1996) oraz mistrz Europy (Gdańsk 1994).

Czytaj więcej...

Siatkarska Wigilia 2017

W dniu 21 grudnia 2017, w sali sportowej naszej szkoły odbyła się tradycyjna Siatkarska Wigilia. Wzięła w niej udział młodzież naszej szkoły wraz z nauczycielami wf, którzy tak bardzo miłują tę piękną dyscyplinę sportu. Po stworzeniu drużyn mieszanych rozegrano trzy sety a następnie złożono sobie życzenia i poczęstowano się ciastem przyniesionym przez uczniów i owocami, które zasponsorowała nasza szkoła. Życzymy wszystkim Wesołych Świąt!

 

Oprac.Adam Matwiejczuk
 

Piłka nożna gimnazjum- turniej klas trzecich

W rozegranym w piątek w naszej szkole turnieju piłki nożnej dla klas trzecich gimnazjum najlepszym zespołem okazała się klasa 3e zwyciężając wszystkie mecze drugie miejsce zajęła klasa 3d,a trzecie miejsce zajęła klasa 3f. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję!

Paweł Stoba

Czytaj więcej...

Piłka nożna - gimnazjum

W rozegranym w piątek 3 grudnia w naszej szkole turnieju piłki nożnej dla klas drugich gimnazjum najlepszym zespołem okazała się klasa 2e, zwyciężając wszystkie mecze. Drugie miejsce zajęła klasa 2b i c,a trzecie miejsce zajęła klasa 2d.
WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJĘ SUKCESU!!!
 

Oprac. Paweł Stoba

Czytaj więcej...

Piłka ręczna dziewcząt - gimnazjum

Miło mi poinformować że nasze gimnazjalistki zajęły III miejsce w rozgrywanym w piątek turnieju w piłce ręcznej dziewcząt szkól gimnazjalnych. Dziewczęta rozegrały 4 mecze z gimnazjami 1,4,5,9. Zwycięstwo odniosły z Gimnazjum nr5 i Gimnazjum nr 9, ale uległy z Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 4.

Nasze gimnazjum reprezentowały:

Czytaj więcej...