Rok szkolny 2010/2011

Licealiada w Olsztynie

 W poniedziałek 11 kwietnia w V LO w Olsztynie odbyły się finały Licealiady, w których udział brała reprezentacja II LO w Elblągu. Naszym reprezentantkom kibicowała klasa IE, której wkład w zwycięstwo dziewczyn jest niepodważalny. 

Czytaj więcej...

SIATA 2011 JUŻ ZA NAMI

        W dniu 11.04.2011 roku odbył się w sali sportowej ZSO nr 2 turniej piłki siatkowej dla chłopców szkół ponadgimnazjalnych SIATA 2011.

Czytaj więcej...

I miejsce w województwie w Piłce Siatkowej Dziewcząt

W poniedziałek 11 kwietnia w V LO w Olsztynie odbyły się finałowe mecze piłki siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. Miło nam poinformować, że drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego.

Czytaj więcej...

Finał Nadziei Siatkarzy

    Nadszedł oczekiwany dzień 19 stycznia 2011 roku. Tego dnia reprezentanci II LO stanęli do walki o złoto elbląskiej Licealiady. Zawody rozegrane zostały systemem dwóch gier półfinałowych, tzw. „na krzyż” a wyłonieni z tych gier zwycięscy mieli stoczyć pojedynek o złoto. Po rozgrywkach na poprzednim etapie wyłoniono pary półfinałowe: IV LO – II LO oraz ZSM – I LO.

Czytaj więcej...

Półfinał Licealistów w Piłce Siatkowej

    W dniach 5 i 7 stycznia reprezentanci II LO walczyli w sali sportowej Zespołu Szkół Mechanicznych o prawo gry w miejskim finale Licealiady. Pierwszego dnia graliśmy z Zespołem Szkół Zawodowych nr 1 w Elblągu i po meczu bez historii zwyciężyliśmy 2:0. W piątkowy ranek rywalizowaliśmy w kolejnych meczach z siatkarzami Zespołu Szkół w Pasłęku oraz najgroźniejszym przeciwnikiem, Zespołem Szkół Mechanicznych z ul. Komeńskiego.

Czytaj więcej...

Początek Licealiady w Piłce Siatkowej Chłopców

 

    W dniu 8.11.2010, w hali sportowej SP nr 8 w Elblągu rozpoczęła się dla naszych siatkarzy Licealiada. W turnieju eliminacyjnym mieliśmy za przeciwników kolejno Zespół Szkół Techniczno-Hotelarskich, Zespół Szkół Gospodarczych oraz I LO. Nasza drużyna pewnie awansowała do pólfinału.

Czytaj więcej...