Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca II LO

W Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca II Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu startują:

ANDRUSEWICZ KRYSTIAN – kl. I D zawodnik Andrexu (karate), III miejsce w Pucharze Europy 2008 w Łodzi - kumite kategoria +76 kg, III miejsce w Pucharze Polski w Kaliszu 2008 w kumie +75 kg, III miejsce w Mistrzostwach Polski we Wrocławiu 10. 2007, reprezentant II LO w lekkoatletyce, IV miejsce w Jesiennych Biegach Przełajowych – sztafeta 10x800m

ANTOSZEWSKA AGATA – kl. I C, pływaczka Jedynki Elbląg, I miejsce w Mistrzostwach Województwa rocznika 91 na dystansie 50 m stylem motylkowym, II miejsce na dystansie 100 m st. motylkowym, II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach Licealiady

BALKIEWICZ KAMIL – kl. II B, lekkoatleta MKS TRUSO, II miejsce w klasyfikacji końcowej Grand Prix Elbląga w biegach przełajowych, udział w Mistrzostwach Polski juniorów w biegu na 3000 m

BIELUCY PRZEMYSŁAW – kl. II E, IV miejsce indywidualnie w Jesiennych Biegach Przełajowych, IV miejsce w sztafecie 10x800 m

BORKOWSKI WOJCIECH – kl. III A, srebrny medalista Licealiady w piłce siatkowej chłopców, II miejsce w rejonowych i IV miejsce w regionalnych zawodach o mistrzostwo woj. warm-maz. w piłce siatkowej chłopców, awans do rozgrywek finałowych Licealiady w unihokeju

BUDEK ANNA – kl. II B, srebrna medalistka Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt

DUDKO MAGDALENA - kl. I B, piłkarka ręczna MKS Truso, I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej
w Szczecinie, I miejsce w IX Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej BUK 2007, I miejsce
w wojewódzkiej lidze juniorek, VII miejsce
w Mistrzostwach Polski rocznik 89, reprezentantka II LO w piłce ręcznej

GRZEŚKOWIAK PATRYCJA – kl. II C, III miejsce w Mistrzostwach Polski w karate w konkurencji kumite, zawodniczka „Andrexu”, reprezentantka II LO w piłce koszykowej

GUZ PAWEŁ – kl. II E, reprezentant II LO w unihokeju, finalista tegorocznej Licealiady w unihokeju

HULL ARKADIUSZ – kl. II B, piłkarz nożny, zawodnik Olimpii Elbląg, wicemistrz Polski w plażowej piłce nożnej, gracz drużyny EC w halowej lidze piłki nożnej, reprezentant II LO w piłce ręcznej i unihokeju

JURCZAK KAROLINA – kl. I B, srebrna medalistka Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt, III miejsce w rejonowych zawodach o mistrzostwo województwa w piłce siatkowej

KREFT PAULINA – kl. II A, sprinterka i płotkarka MKS TRUSO reprezentantka II LO w lekkoatletyce, II miejsce
w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach Licealiady

KULAS PAULINA - kl. II E, srebrna medalistka Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt, III miejsce w rejonowych zawodach o mistrzostwo województwa w piłce siatkowej

KURIATA AGATA – kl. III B, srebrna medalistka Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt, III miejsce w rejonowych zawodach o mistrzostwo województwa w piłce siatkowej

KWIDZYŃSKI MACIEJ – kl. III D, srebrny medalista Licealiady w piłce siatkowej chłopców, II miejsce w rejonowych i IV miejsce w regionalnych zawodach o mistrzostwo woj. warm-maz. w piłce siatkowej chłopców, reprezentant II LO w piłce koszykowej i lekkoatletyce

MOLGA ŁUKASZ – kl. I E, piłkarz Olimpii Elbląg, reprezentant II LO w unihokeju i jesiennych biegach przełajowych

NIEMIEC TOMASZ – kl. III D, najlepiej punktujący srebrny medalista Licealiady w piłce siatkowej chłopców, II miejsce w rejonowych i IV miejsce w regionalnych zawodach o mistrzostwo woj. warm-maz. w piłce siatkowej chłopców

NOWACZYK MATEUSZ – kl. II B, tenisista stołowy, 5-8 miejsce w drużynowym turnieju tenisa stołowego w ramach Licealiady, reprezentant II LO w piłce ręcznej i koszykowej

PIECHOWSKA MARTYNA – kl. II B, reprezentantka II LO w lekkoatletyce, II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych, V miejsce w Biegu Ulicznym na dystansie 2km w Chełmie

RYBAK ALICJA – kl. III D, reprezentantka II LO w piłce koszykowej

SAJDA WIWIANA – kl. III B, reprezentantka II LO w tenisie stołowym, IV miejsce w turnieju drużynowym tegorocznej Licealiady

SAMBOR PRZEMYSŁAW - kl. III D, piłkarz Olimpii Elbląg, garcz Elbląskiej Ligi Halowej w drużynie Służby Miejskie, reprezentant II LO w unihokeju, IV miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x800m

SARTANOWICZ OLGA – kl. II B, reprezentantka II LO w piłce koszykowej

SAWICKI PATRYK – kl. III D, triatlonista MKS Truso Elbląg, najlepiej blokujący srebrny medalista Licealiady w piłce siatkowej chłopców, II miejsce w rejonowych i IV miejsce w regionalnych zawodach o mistrzostwo woj. warm-maz. w piłce siatkowej chłopców

STYŚ KAROL – kl. II C, piłkarz Olimpii Elbląg, wicemistrz Polski w plażowej piłce nożnej, gracz Elbląskiej Ligi Halowej, zdobywca Pucharu Ligi Norgips Cup 2008 z zespołem Elwo Etna, II miejsce w Jesiennych Biegach Przełajowych, IV miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x800m

ŚWINIARSKI WOJCIECH – kl. I E, piłkarz Olimpii Elbląg, II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x800m

TOMASZ MACIEJ – kl. I B, piłkarz ręczny MKS Truso, I miejsce w Mistrzostwach Województwa w kategorii junior młodszy, III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej Gdańsk 2007, II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej w Magdeburgu 09.2007, reprezentant II LO w piłce ręcznej

WIADROWSKA LILIANA – kl. I A, tenisistka stołowa Mlexeru Elbląg, IV miejsce w drużynowym turnieju tenisa stołowego tegorocznej Licealiady, reprezentanta szkoły w Jesiennych Biegach Przełajowych

WOCIAL LUDMIŁA – kl. III D, reprezentantka II LO w piłce koszykowej

WOJTYŃSKI MATEUSZ – kl. I A, piłkarz ręczny MKS TRUSO Elbląg, I miejsce w Mistrzostwach Województwa w kategorii junior młodszy, III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej Gdańsk 2007, II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej w Magdeburgu 09.2007, reprezentant II LO w piłce ręcznej

ZIĘBA MATEUSZ – kl. III E, srebrny medalista Licealiady w piłce siatkowej chłopców, II miejsce w rejonowych i IV miejsce w regionalnych zawodach o mistrzostwo woj. warm-maz. w piłce siatkowej chłopców, finalista Licealiady w unihokeju, II miejsce w jesiennych biegach przełajowych