Rok szkolny 2015/2016

Warsztaty szkoleniowe w Elblągu

W dniu 14.06.2016r. nauczyciele Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy Gimnazjum nr 3 w Elblągu przy współpracy z Warmińsko-Mazurskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu przeprowadzili warsztaty szkoleniowe, w których wzięło udział trzydziestu nauczycieli wychowania fizycznego z elbląskich szkół oraz powiatu.

Czytaj więcej...

Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt

W dniach 3–5.06.2016 uczennice naszej szkoły reprezentowały województwo na Ogólnopolskiej Licealiadzie w piłce siatkowej dziewcząt, która odbyła się w Wieliczce. Już od grupy eliminacyjnej nie było łatwo. Trafiłyśmy na trzy jak się później okazało najsilniejsze zespoły turnieju. Po bardzo zaciętych meczach zajęłyśmy dopiero czwarte miejsce w grupie co pozwoliło nam (podobnie jak w ubiegłym roku) walczyć już tylko o miejsca 9-16.

Czytaj więcej...

Turniej Orlik Volleymania w Elblągu

W dniu 18.05.2016 w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym przy Gimnazjum nr 3 w Elblągu odbył się eliminacyjny turniej ORLIK VOLLEYMANIA.
W turnieju wzięło udział 16 zespołów szkół podstawowych, w tym Akademie S. O. S.

Czytaj więcej...

Testy sprawnościowe

Gimnazjum nr 3 w Elblągu serdecznie zaprasza:

uczniów kończących naukę w szkołach podstawowych na testy sprawnościowe do klasy sportowej.

Czytaj więcej...

Mini siatkówka dziewcząt w Elblągu

26.04.2016r. w Gimnazjum nr 3 w Elblągu odbył się kolejny Turniej minisiatkówki dziewcząt klas IV i V szkół podstawowych w ramach Elbląskiej Akademii Siatkówki.
W turnieju wystartowało 15 zespołów dziewcząt z klas V oraz 8 zespołów dziewcząt z klas IV z elbląskich szkół podstawowych: SP nr 19, SP nr 25 , SP nr 16 oraz SP 6 – są to szkoły objęte Akademią S.O.S.

Czytaj więcej...

One Day More 4 Volleyball w Elblągu

29 lutego Siatkarski Ośrodek Szkolny przy Gimnazjum nr 3 w Elblągu przyłączył się do akcji Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej CEV „One Day More 4 Volleyball” – „Jeden Dzień Więcej dla Siatkówki”. Zgodnie z zamysłem przedsięwzięcia: Jeden Dzień Więcej dla Siatkówki należało rozegrać jak najwięcej siatkarskich pojedynków na obszarze całego kontynentu, więc zabawy siatkówką w tym dniu w naszej szkole nie mogło zabraknąć i być końca.

Czytaj więcej...

Feryjny turniej dla najmłodszych w Elblągu

W dniu 28.01.2016 w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym przy Gimnazjum nr 3 w Elblągu odbył się turniej mini siatkówki dwójek dziewcząt klas piątych i szóstych. Celem turnieju była popularyzacja piłki siatkowej oraz zaprezentowanie się dziewcząt szkół podstawowych objętych Akademią S.O.S.

Czytaj więcej...

Warsztaty Szkoleniowe W Elblągu

W dniu 15. 12. 2015 nauczyciele Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy Gimnazjum nr 3 w Elblągu przy współpracy z Warmińsko-Mazurskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu przeprowadzili warsztaty szkoleniowe, w których wzięli udział nauczyciele przedszkoli i nauczania wczesnoszkolnego z elbląskich szkół oraz powiatu. 

Czytaj więcej...

Warmińsko–Mazurski Turniej Talentów S.O.S. w Elblągu

W dniach 06–07.11.2015 w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym przy Gimnazjum nr 3 w Elblągu odbył się Finał Wojewódzki Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.
Otwarcia turnieju dokonał wiceprezydent miasta Elbląga Bogusław Milusz oraz dyrektor szkoły Agnieszka Jurewicz, a swoją obecnością na turnieju zaszczycili nas: kierownik referatu sportu i turystyki Paweł Głowacki, prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera Jerzy Mróz, koordynator regionalny S.O.S. Adam Nowik oraz koordynator wojewódzki S.O.S. Mieczysław Korzeniewski.

Czytaj więcej...