Rok szkolny 2016/2017

Spotkanie z Marcinem Prusem w Elblągu

Marcin Prus, były siatkarz reprezentacji Polski, Mistrz Świata Juniorów i wielokrotny Mistrz Polski w dniu 27.09 2016r. odwiedził elbląski S.O.S.
Nasz gość spotkał się z uczennicami sportowych klas Gimnazjum nr 3 w Elblągu, uczniami Akademii S.O.S ze SP nr 19 i SP nr 6 oraz uczennicami naszego liceum. Marcin opowiadał o swojej dotychczasowej karierze, o jej początkach, o swoich osiągnięciach oraz o tym, że ciężką i wytężoną pracą można trafić do Reprezentacji Polski.
Mówił, że należy stawiać sobie wysokie cele, realizować je i marzyć o tym by w przyszłości zagrać w kadrze Polski.

Czytaj więcej...

Turniej Czterech Trenerów

Elbląski S.O.S. rozpoczął rok szkolny Turniejem Czterech Trenerów.

10 i 11 września po raz drugi w naszym mieście odbyło się wielkie siatkarskie święto, Turniej Czterech Trenerów. Przed fanami siatkówki zaprezentowały się drużyny PlusLigi: Indykpol AZS Olsztyn, KS Espadon Szczecin, AZS Politechnikę Warszawską oraz Lotos Trefl Gdańsk. Drużyna z Trójmiasta wystąpiła w Elblągu w roli gospodarza turnieju i nie była to pierwsza wizyta zespołu w naszym mieście. W ramach współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Elblągu Lotos Trefl już wcześniej gościł w naszym mieście, rozgrywając swoje mecze.

Czytaj więcej...