XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach zimowych - PODKARPACKIE 2018 (SHORT TRACK)

W minionym tygodniu uczennice naszej szkoły:Kamila Stormowska, Zuzanna Rumak i Patrycja Henkiel reprezentowały nasze województwo na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży i Mistrzostwach Polski Juniora w Sanoku.
W rywalizacji juniorek bezkonkurencyjna okazała się Kamila Stormowska, która pokonała swoje rywalki na wszystkich dystansach i w wieloboju zdobywając 5 złotych medali.

Z bardzo dobrej strony pokazała się również nasza sztafeta, w której składzie między innymi były: Zuzanna Rumak i Kamila Stormowska. Dziewczyny zdobyły srebrny medal, przegrywając jedynie ze sztafetą z Białegostoku.
W startach indywidualnych juniorek młodszych nasze reprezentantki zajmowały następujące miejsca;

Henkiel Patrycja - 6 miejsce- 1000m, 5 miejsce- 500m, 5 miejsce- 777m, 4 miejsce- 1500m, 5 miejsce w wieloboju.

Rumak Zuzanna - 8 miejsce- 1000m, 4 miejsce- 500m, 7 miejsce- 777m, 7 miejsce- 1500m, 7 miejsce w wieloboju.

Już w nadchodzący weekend będzie miał miejsce kolejny sprawdzian dla naszych łyżwiarzy, a mianowicie Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Tomaszowie Mazowieckim, które będą ostatnim startem przygotowawczym dla Kamili Stormowskiej przed Mistrzostwami Świata Juniorów w short tracku.

Oprac. I. Borowiecki