VIII edycja konkursu dla szkół ponadgimnazjalnych

Zapraszamy do uczestnictwa w VIII edycji konkursu „Wiem na bank”, który odbędzie się 10 kwietnia 2018 roku w siedzibie II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Elblągu.

Konkurs „Wiem na bank”, zweryfikuje wiedzę uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województw warmińsko-mazurskiego oraz pomorskiego dotyczącą współczesnych problemów funkcjonowania rynków finansowych, zagadnień z zakresu przedsiębiorczości i ekonomii.

Na zgłoszenia czekamy do 25 marca 2018!

Organizatorami konkursu są: Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej oraz II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu.

Patronat honorowy: Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin
Partner: Study in Gdańsk
Patronat medialny: Radio Gdańsk, TVP3 Olsztyn
Zgłoszenia można wysyłać:

  • Mailowo na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub
  • W wersji papierowej na adres: II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu, ul. Królewiecka 42, 82-300 Elbląg z dopiskiem: Zgłoszenie na konkurs „Wiem na bank”.

Dodatkowe informacje (próbne pytania z poprzednich edycji, nagrody) oraz do pobrania (Regulamin Konkursu, Harmonogram, Formularz zgłoszeniowy, Zakres przedmiotowy konkursu, Szczegółowy przebieg konkursu):

https://zie.pg.edu.pl/wiemnabank/_2018

 

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.facebook.com/ziepg/, lub 58 347 27 75