Wyniki konkursów przedmiotowych WMKO - 2017/2018

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku nasi uczniowie zdobyli jeszcze więcej tytułów laureatów i finalistów w konkursach przedmiotowych Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty niż w poprzednich latach, choć już wtedy był to dobry wynik. Tegoroczne osiągnięcie liczbowo wygląda następująco: tytuł  laureata zdobyło 39 osób a finalisty - 29. Gratulujemy wyników uczniom, nauczycielom i rodzicom.

Podział według przedmiotów:    

 

Przedmiot

Laureaci

Finaliści

język polski

4

6

historia 4 7
WOS 4 -
matematyka 7 4
biologia 2 -
chemia 3 -
fizyka 7 5
geografia 1 -
j. niemiecki - 1
j. angielski 6 6
j. francuski 1 -
razem 39 29

 

Oto szczególowa lista:

Imię i nazwisko

przedmiot

tytuł

Sara Breś

Język polski

Laureat

Agata Falkowska

Język polski

Laureat

Klaudia Parczewska

Język polski

Laureat

Maksymilian Safarewicz

Język polski

Laureat

Agnieszka Cier

Język polski

Finalista

Ewa Czapiewska

Język polski

Finalista

Aleksandra Dąbrowska

Język polski

finalista

Piotr Romanowski

Język polski

Finalista

Karolina Stasiak

Język polski

Finalista

Julia Wasiukiewicz

Język polski

Finalista

Łącznie

Język polski

4 – laureatów

6 - finalistów

Mikołaj Guzek

Historia

Laureat

Jakub Kotyński

Historia

Laureat

Stanisław Szostak

Historia

Laureat

Wiktor Wojtyna

Historia

Laureat

Ewa Czapiewska

Historia

Finalista

Aleksandra Dąbrowska

Historia

Finalista

Adam Godlewski

Historia

Finalista

Hubert Ryłka

Historia

Finalista

Maksymilian Safarewicz

Historia

Finalista

Maria Sukow

Historia

Finalista

Zofia Wojtaś

Historia

Finalista

Łącznie

Historia

4 – laureatów

7- finalistów

Wiktor Guzowski

WOS

Laureat

Jakub Kotyński

WOS

laureat

Karolina Spicha

WOS

Laureat

Maria Sukow

WOS

Laureat

Łącznie

WOS

4 – laureatów

 

Aleksandra Dąbrowska

Matematyka

Laureat

Wiktor Guzowski

Matematyka

Laureat

Elwira Kamińska

Matematyka

Laureat

Piotr Romanowski

Matematyka

Laureat

Maksymilian Safarewicz

Matematyka

Laureat

Jakub Siemaszko

Matematyka

Laureat

Agnieszka Wawro

Matematyka

Laureat

Zuzanna Dudzińska

Matematyka

Finalista

Agata Miałkowska

Matematyka

Finalista

Krzysztof Tarka

Matematyka

Finalista

Michał Winiarczyk

Matematyka

Finalista

Łącznie

Matematyka

7- laureatów

4 - finalistów

Alicja Janczewska

Biologia

Laureat

Michał Stasik

Biologia

Laureat

Łącznie

Biologia

2-laureatów

 

Amelia Kociumbas

Chemia

Laureat

Weronika Lewandowska

Chemia

Laureat

Jakub Nienadowski

Chemia

Laureat

Łącznie

Chemia

3 – laureatów

 

Wiktor Guzowski

Fizyka

Laureat

Jakub Kotyński

Fizyka

Laureat

Piotr Romanowski

Fizyka

Laureat

Maksymilian Safarewicz

Fizyka

Laureat

Jakub Siemaszko

Fizyka

laureat

Krzysztof Tarka

Fizyka

Laureat

Wiktor Wojtyna

Fizyka

Laureat

Aleksandra Dąbrowska

Fizyka

Finalista

Jakub Kaska

Fizyka

Finalista

Amelia Kociumbas

Fizyka

Finalista

Igor Piechowiak

Fizyka

Finalista

Karolina Stasiak

Fizyka

Finalista

Łącznie

Fizyka

7-laureatów

5-finalistów

Maksymilian Safarewicz

Geografia

Laureat

Łącznie

Geografia

1-laureat

 

Weronika Lewandowska

Język niemiecki

Finalista

Łącznie

Język niemiecki

 1 – finalista

 

Sara Breś

Język angielski

Laureat

Jakub Deniziak

Język angielski

laureat

Jan Ostrowski

Język angielski

Laureat

Maja Płaza

Język angielski

Laureat

Maksymilian Safarewicz

Język angielski

Laureat

Jakub Siemaszko

Język angielski

Laureat

Mariusz Ciszek

Język angielski

Finalista

Agata Falkowska

Język angielski

Finalista

Mateusz Pawłowski

Język angielski

Finalista

Igor Piechowiak

Język angielski

Finalista

Kamila Sidorek

Język angielski

Finalista

Pola Światły

Język angielski

Finalista

Łącznie

Język angielski

6-laureatów

6-finalistów

Oliwia Kaszubska

Język francuski

Laureat

Łącznie

Język francuski

1 – laureat

 

Razem Gimnazjum nr 3

Wszystkie przedmioty

39-laureatów

29-finalistów