Wyniki gimnazjalnych konkursów przedmiotowych WMKO

Wykaz laureatów i finalistów Gimnazjum nr 3 w Elblągu w konkursach przedmiotowych organizowanych w gimnazjach przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2016/2017:

Przedmiot konkursowy

liczba laureatów

Liczba finalistów

Język polski

11

-

historia

6

5

WOS

-

2

Matematyka

5

6

Biologia

1

2

Fizyka

8

2

Geografia

1

3

Język angielski

1

8

Razem

33

28

Język polski
Ewa Czapiewaka – laureat
Paulina Hanatuśko – laureat
Oliwia Kaszubska – laureat
Wiktoria Kozłowska – laureat
Patrycja Meger – laureat
Kamila Moch – laureat

Sandra Pawluk - laureat
Aleksandra Salamon – laureat
Karolina Stasiak - laureat
Maria Sukow – laureat
Amela Zelek – laureat
Historia:
Stanisław Chwin – laureat

Wiktoria Kozłowska - laureat
Marcelina Maleszyk – laureat
Patryk Paturalski – laureat
Maksymilian Safarewicz - laureat

Amelia Zelek - laureat
Katarzyna Górska – finalista
Wiktor Guzowski – finalista
Jakub Kotyński – finalista
Bartosz Tupaj – finalista
Jan Wiśniewski – finalista
WOS:
Natalia Małczyńska – finalista
Magdalena Świniarska – finalista
Matematyka:
Karol Lewosiński – laureat
Michał Łaszkiewicz – laureat
Jakub Siemaszko – laureat
Jakub Świątkowski - laureat
Franciszek Zmyślony – laureat
Agata Anielska – finalista
Bartosz Fiedor – finalista
Oliwia Grzelach – finalista
Paulina Hnatuśko – finalista
Jakub Kukowski - finalista
Julia Parda -finalista
Biologia:
Wiktoria Kozłowska - laureat
Paulina Hnatuśko – finalista
Natalia Zawadzka – finalista
Fizyka:
Bartosz Fiedor – laureat
Wiktor Guzowski – laureat
Karol Ledwosiński – laureat
Piotr Romanowski – laureat
Maksymilian Safarewicz – laureat
Jakub Tomczak – laureat
Jan Wiśniewski - laureat
Franciszek Zmyślony – laureat
Mateusz Mech – finalista
Kacper Pawłowski –finalista
Geografia:
Paulina Hnatuśko – laureat
Stanisław Chwin – finalista
Wiktoria Kozłowska – finalista
Zuzanna Rumak – finalista
Język angielski:
Miłosz Krawczyk – laureat
Sara Breś - finalista
Aleksandra Gronuś – finalista
Klara Kogut – finalista
Jan Ostrowski – finalista
Maksymilian Safarewicz – finalista
Natalia Szewczyk – finalista
Maria Właszyn – finalista
Karolina Zielonka – finalista

 

Serdecznie gratulujemy suksesu uczniom i opiekunom!