Wybory do Samorządu Uczniowskiego

2 października 2017 r. w naszej szkole zostaną przeprowadzone wybory do Samorządu Uczniowskiego ZSO nr2. Łącznie wybierzecie pięciu nowych członków : dwóch kandydatów do liceum i trzech do gimnazjum. Ich kadencja będzie trwać dwa lata

Każdy z Was może zgłosić swoją kandydaturę. Każdy z Was może mieć bezpośredni wpływ na to, co dzieje się w naszej szkole, jakie incicjatywy zostaną podjęte, co zostanie zaniechane a co tylko zmodyfikowane. Szkoła to "żywy organizm", który wciąż się zmienia, ulepsza i rozwija. Nie jest to jednak możliwe bez  aktywnego i kreatywnego Samorządu Uczniowskiego.

Zgłoś swoją kandydaturę! Zapraszamy.

 

Oto harmonogram wyborów do SU:

- do 25.09.2017r.  (środa) -skaładanie kandydatury w bibliotece szkolnej wraz z krótkim opisem planowanych działań w szkole

- 25-29. 09.2017 r. - kampania wyborcza kandydatów ( np. strona szkoły, Librus, szkolny FB, akcje plakatowe itd.)

- 2.10.2017r. - wybory do SU w bibliotece szkolnej

- 3.10.25017r. - ogłoszenie wyników

 

Opiekun SU

Edyta Andruszewska