Dzień Bezpiecznego Internetu - podsumowanie działań

7 lutego 2017r.  na całym świecie obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu, który jest świętowany od 2004 r. z inicjatywy Komisji Europejskiej. Ma on na celu promowanie bezpieczeństwa w sieci wśród dzieci i młodzieży.

W tym roku z tej okazji widniały w naszej szkole plakaty promujące niektóre z ważnych zasad. 10 lutego obyła się akcja, dzięki której sprawdzałyśmy wiedzę naszych kolegów i koleżanek na temat postępowania w internecie. Osoby, które wiedziały co nieco na ten temat otrzymywały od nas cukierki, natomiast ci, którzy deklarowali się tym, że nie hejtują innych, odznaczali się naklejkami, na których widniał napis "NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ". Zorganizowałyśmy również konkurs na najbardziej kreatywnego snapa odnośnie bezpiecznego internetu. Zwycięzcą został Maciek Berkowski, który wykazał się pomysłowością. Gratulujemy i dziękujemy Maćkowi oraz wszystkim, którzy wspólnie z nami wzięli udział w zabawie.
Agata Kuc, Kaja Kuligowska, Magdalena Świniarska i Oliwia Siemieńczuk